Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zobacz piękne bożonarodzeniowe szopki Polaków z całego świata!

PR 11:02 24 grudnia 2019
fotografia ilustracyjnapixabay
Rzecznik Episkopatu zachęcał do umieszczania zdjęć szopek bożonarodzeniowych na Facebooku i Twitterze, oraz w innych mediach społecznościowych. „Oznaczajmy je #PolskieStajenki. W ten sposób pokażemy piękno i duchowy wymiar Bożego Narodzenia”. Internauci odpowiedzieli na apel.

 

- Zachęcam do stworzenia ogólnopolskiej galerii szopek bożonarodzeniowych w Internecie. Oznaczajmy nasze zdjęcia szopek hasztagiem #PolskieStajenki i zamieszczajmy je w mediach społecznościowych – podkreślił ks. Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.

Ks. Rytel-Andrianik przypomniał, że papież Franciszek w wydanym ostatnio Liście Apostolskim o znaczeniu i wartości żłóbka, podkreśla, że chce wesprzeć „piękną tradycję naszych rodzin, które w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie przygotowują żłóbek, a także zwyczaj umieszczania go w miejscach pracy, szkołach, szpitalach, więzieniach, na placach”.

Akcja społecznościowa #PolskieStajenki prowadzona jest w Internecie po raz trzeci. Za każdym razem cieszy się ogromną popularnością użytkowników mediów społecznościowych, dzięki którym Dobra Nowina dociera do milionów ludzi na całym świecie.

 

 

 

 

 

 

Czytaj także:

Policja apeluje by nie dawać szans złodziejom. "Publikowanie w internecie zdjęć i informacji o wyjeździe na kilka dni, może być informacją dla włamywaczy"

Wzruszające spotkanie premiera. „Rodzeństwo Morawieckich, czyli ja z trzema siostrami”

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze