Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zmarł Brytyjczyk pobity przez rosyjskich pseudokibiców

zm 14:03 15 czerwca 2016
W bijatyce w sobotę uczestniczyło w sumie ponad 300 osób. Rannych zostało pięć, a jedna doznała zawału serca i była reanimowana.TWITTER/ LIVEUAMAP
Mężczyzna został ranny podczas sobotnich starć pomiędzy kibicami brytyjskimi i rosyjskimi w Marsylii. Pomimo udzielonej pomocy, stan mężczyzny od soboty nie uległ poprawie, a dzisiaj lekarze stwierdzili u niego śmierć mózgu.

Do starć pomiędzy kibicami doszło przed i po sobotnim meczu Anglia-Rosja na stadionie Stade Vélodrome w Marsylii. Po spotkaniu drużyn, grupa Rosjan przedarła się do sektorów, gdzie siedzieli Brytyjczycy i zaatakowała kibiców. 

Do starć doszło potem także na terenie Starego Portu w Marsylii, gdzie w bijatyce uczestniczyło w sumie ponad 300 osób. Francuska policja musiała użyć gazu łzawiącego. W wyniku zamieszek 6 kibiców aresztowano. Rannych zostało pięć, a jedna doznała zawału serca i była reanimowana  Czytaj więcej (VIDEO)

Dzisiaj potwierdzono informację, że jedna z ofiar starć zmarła. Tragiczną wiadomość potwierdził rosyjski konsul we Francji Danił Boltaks.

Jak podają media, prokuratura w Marsylii postanowiła zatrzymać w areszcie osoby zatrzymane w tej sprawie. 

Źródło: uatoday.tv, TVN24, vesti.ru

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze