Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zapraszamy na niedzielny poranek i przedpołudnie do TV Republika!

JK 20:17 12 września 2020
TV Republika
W niedzielny poranek zapraszamy do TV Republika na program "Polska na dzień dobry". Program poprowadzą Marlena Nowakowska i Tomasz Waloszczyk. Startujemy o 7:30!

O godzinie 9.06 gośćmi Katarzyny Gójskiej w programie "Punkt" będą europoseł PiS dr Zbigniew Kuźmiuk, europoseł SLD prof. Zbigniew Liberadzki. W drugiej części programu redaktor Gójska porozmawia z współorganizatorem strajku w Stoczni Gdańskiej Henrykiem Jagielskim i założycielem Wolnych Związków Zawodowych Krzysztofem Wyszkowskim. W trzeciej części programu zaproszeni goście to: wiceprzewodniczący Trybunału Stanu  mec. Piotr Andrzejewski i adwokat mec. Marek Markiewicz.

punkt_gojska_670_01

O godzinie 10.06 w imieniu redaktora Adriana Stankowskiego zapraszamy na "Studio prasowe". Gośćmi programu bedą: publicysta "Sieci" Marek Król, Mirosław Skorpion "Super Express" i Piotr Grzybowski z "Tygodnika Niedziela".

prasowe_670

O godzinie 11.00 zapraszamy na "Salonik polityczny" Rafała Ziemkiewicza

salonik

O godzinie 12.00 redaktor Tomasz Sakiewicz zaprasza na program "Polityczna kawa". Gośćmi w programie będą: europoseł PiS Ryszard Czarnecki, Jarosław Sachajko z Kukiz'15 i Jacek Liziniewicz z "Gazety Polskiej Codziennie".

kawa_670

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze