Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sprawa Ronaldo robi się coraz poważniejsza. Kolejne oskarżenie o gwałt

PR 11:50 9 października 2018
pixabay
Gwiazda futbolu popada w coraz poważniejsze kłopoty. Jak donosi „The Sun”, po tym, jak w ubiegłym tygodniu nagłośnione zostały oskarżenia byłej amerykańskiej modelki Kathryn Mayorgi, która twierdzi, że piłkarz zgwałcił ją w 2009 roku, do jej prawnika zgłosiła się kolejna kobieta twierdząc, że "miała podobne doświadczenie". Co więcej, adwokat w rozmowie z brytyjskim dziennikiem poinformował o skargach dwóch innych kobiet przeciwko Ronaldo.

Po nagłośnieniu sprawy Kathryn Mayorgi, która twierdzi, że w 2009 roku została zgwałcona w hotelowym pokoju w Las Vegas, pojawiły się kolejne szokujące oskarżenia pod adresem piłkarza.

Prawnik pokrzywdzonej, w rozmowie z brytyjskim "The Sun", przekazał, że badane są trzy kolejne skargi przeciwko piłkarzowi.

Jak poinformował adwokat, jedna z kobiet twierdzi, że Cristiano Ronaldo zgwałcił ją po imprezie. Inna miała zostać "skrzywdzona przez Ronaldo" a kolejna miała podać, że podobnie jak Mayorga, podpisała z Portugalczykiem ugodę zobowiązującą ją do milczenia.

Jak zaznaczyło "The Sun", nie jest jasne, czy w dwóch ostatnich przypadkach, doszło do nadużyć seksualnych.

Sam Cristiano Ronaldo nie odniósł się jeszcze do najnowszych oskarżeń pod jego adresem, jednak w ubiegłym tygodniu, zaprzeczył zarzutom wysuwanym przez Mayorgę.

- Gwałt jest odrażającą zbrodnią, która stoi w sprzeczności z tym, kim jestem i w co wierzę- napisał wówczas na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Piłkarz twierdzi, że dzięki sprawie, pewne osoby chcą zyskać rozgłos jego kosztem.Źródło: The Sun, media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze