Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rząd dba o warunki rozwoju dla przedsiębiorców. "Wiele zmian wchodzi teraz w życie"

PR 8:22 23 lipca 2019
Telewizja Republika
Anna Gembicka wiceminister w resorcie inwestycji i rozwoju była dziś gościem poranka w Telewizji Republika.

Wiceminister inwestycji i rozwoju mówiła w Telewizji Republika o tym, jak ważne dla rządu PiS jest tworzenie warunków do rozwoju dla przedsiębiorców.

- Przedsiębiorcy są grupą do której chcemy trafić. Powtarzamy, że sektor małych przedsiębiorstw wytwarza co 2. złotówkę PKB więc jest bardzo ważny. Przed mani duża praca w zakresie komunikowania tego to udało się już zrobić jak np. „konstytucja dla biznesu” - powiedziała wiceminister.

- Brałam udział w spotkaniu z przedsiębiorcami w Łodzi, którzy dostrzegali dobre strony wprowadzonych zmian, jak zapis dot. zatorów płatniczych – oznajmiła.

Anna Gembicka przypomniała także o wprowadzeni małego ZUS-u, ptoporcjonalnego do przychodu czy pakietu zmian dotyczącego podejścia urzędów do przedsiębiorców na wskazujących, że wszelkie wątpliwości mają być rozstrzygane na korzyść przedsiębiorcy.

- Przed nami wciąż dużo pracy w zakresie komunikowania informacji o zmianach. Będzie coraz więcej różnych rozwiązań. Ja staram się spotykać z przedsiębiorcami, słuchać ich postulatów, dzięki temyu też w przyszłych wyborach będą nowe propozycje – powiedziała Gembicka.

- Wiele zmian, które zostały zawarte są w konstytucji dla biznesu wchodzą w życie teraz i w najbliższym czasie. Przedsiębiorcy nie mieli jeszcze czasu by ich doświadczyć. Myślę, że ich podejście będzie się zmieniać – stwierdziła.

Odnosząc się do planów resortu, gość Telewizji Republika wiceminister Gembicka przekazała, że rząd będzie stawiał na program rozwojowy.

 

Czytaj także:

Opozycja straszyła, że gospodarka upadnie. Wiceminister inwestycji: wzrost gospodarczy rośnie, deficyt maleje

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze