Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ryszard Czarnecki dla TelewizjaRepublika.pl o wizycie następcy Tuska w Warszawie: wreszcie będzie normalnie!

PR 10:24 26 listopada 2019
Telewizja Republika
Dziś, Polskie Radio dotarło do informacji Charlesa Michela, który 1 grudnia obejmie stanowisko piastowane przez Donalda Tuska, iż planuje on odwiedzić Warszawę i spotkać się z premierem Morawieckim. Ryszard Czarnecki w rozmowie z naszym portalem stwierdził, że jest to znak, że Polska będzie teraz inaczej traktowana niż za kadencji Donalda Tuska.

 

- Wreszcie będzie normalnie – stwierdził Ryszard Czarnecki odnosząc się do informacji o planach przyszłego szefa Rady Europejskiej.

- Zamiast instrumentalnego traktowania Polski przez Donalda Tuska będziemy mieć po stronie Rady partnera, który będzie przyjeżdżał do Polski nie na wiece opozycji, a dla wspólnego interesu Unii i Rzeczypospolitej, prowadzić konkretne rozmowy – dodał.

- Cieszę się, że do relacji , bilateralnych Polska-Unia wraca normalność i przyzwoitość – oznajmił.

Wiceprzewodniczący komisji petycji wskazał, że zna także ojca Charlesa Michela, a premier Morawiecki osobiscie przekonywał Belga, by w ogóle o to stanowisko się ubiegał.

- Słowo wdzięczność w polityce nie jest znane, ale pewne jest, że Polska będzie traktowana inaczej niż za Donalda Tuska, kiedy jego awersja do polskich władz wręcz obsesja związana z prezesem Kaczyńskim zdominowała jego działania – powiedział europoseł Ryszard Czarnecki, wiceprzewodniczący Komisji Petycji w PE.

 

 

Czytaj także:

Następca Donalda Tuska odwiedzi Warszawę. Spotka się z Morawieckim

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze