Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Delegacja totalnych" wysoce skuteczna w walce z żywiołem na Podkarpaciu. Nagrywają sobie wyborcze spoty

am 12:57 24 maja 2019
Twitter
Z najnowszych danych powołanego w Krakowie sztabu kryzysowego wynika, że sytuacja pogodowa się normalizuje. Policja, straż pożarna i wszyscy ochotnicy nadal ciężko pracują nad wzmocnieniem wałów przeciwpowodziowych. Tymczasem "delegacja totalnych" udała się na Podkarpacie, lansując się ze swoimi kandydatami. Co w tle? Woda!

W Krakowie wciąż obecni są przedstawiciele rządu. Uczestniczą w posiedzeniach sztabu kryzysowego, jaki powołano w związku z sytuacją pogodową w Małopolsce i ościennych województwach. Uczestniczą w nim: premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Beata Szydło, szef MSWiA Joachim Brudziński, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk oraz wojewodowie. 

Pomoc na rzecz najbardziej dotkniętych kryzysem pogodowym Schetyna określił jako "polityczny kabaret". - To, co robi PiS w sprawie powodzi, to polityczny kabaret, a nie prawdziwe państwo - powiedział w czwartek podczas konwencji Koalicji Europejskiej w Chorzowie lider PO Grzegorz Schetyna. Zdaniem lidera Platformy problemy związane z powodzią są "niezdarnie" rozwiązywane. - Wszyscy teraz walczą z powodzią, kto bardziej jest zaangażowany w kandydowanie, tym bardziej walczy - mówił Schetyna.

Z odsieczą na Podkarpacie udała się "delegacja totalnych". Zrobili sobie zdjęcie z funkcjonariuszami policji i straży pożarnej, zwołali konferencję, po czym nagrali materiały promujące Joannę Frydrych, startującą z okręgu podkarpackiego z list Koalicji Europejskiej. Na nagraniach do głosowania na kandydatkę przekonywali Grzegorz Schetyna oraz Rafał Trzaskowski. Lokalnej społeczności z pewnością lżej ze świadomością obecności czołowych przedstawicieli totalnych…

 

CZYTAJ WIĘCEJ: HIT! Schetyna zarzuca rządowi "polityczny kabaret", teraz sam udał się na południe Polski. Nie wiedzieć czemu, jest z nim Trzaskowski

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze