Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

HIT! Schetyna zarzuca rządowi "polityczny kabaret", teraz sam udał się na południe Polski. Nie wiedzieć czemu, jest z nim Trzaskowski

am 10:46 24 maja 2019
Twitter/ Grzegorz Schetyna
Przedstawiamy zaskakującą sekwencję zdarzeń. 1. Grzegorz Schetyna zarzuca rządowi "polityczny kabaret", odnosząc się do obecności przedstawicieli rządu na terenach dotkniętych powodzią. 2. Grzegorz Schetyna udaje się na tereny dotknięte powodzią, deklarując wsparcie i solidarność dla lokalnych społeczności. 3. U boku lidera KE stoi Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy -dla jasności- terenu niedotkniętego powodzią. Nic lepszego już dziś nie zobaczysz!

- To, co robi PiS w sprawie powodzi, to polityczny kabaret, a nie prawdziwe państwo - powiedział w czwartek podczas konwencji Koalicji Europejskiej w Chorzowie lider PO Grzegorz Schetyna. Zdaniem lidera Platformy problemy związane z powodzią są "niezdarnie" rozwiązywane. - Wszyscy teraz walczą z powodzią, kto bardziej jest zaangażowany w kandydowanie, tym bardziej walczy - mówił Schetyna.

Gdy słowa lidera Koalicji Europejskiej o "politycznym kabarecie" wywołały niemałe zamieszanie w przestrzeni publicznej, Schetyna podjął kolejny nietypowy krok. Udał się… na tereny dotknięte powodzią!

Drogi Czytelniku, jeśli jeszcze niewystarczająco się uśmiechnąłeś, spostrzeż, że na południe Polski udał się również prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Ciężko stwierdzić w jakiej roli, ale na zdjęciu wygląda na dość przejętego.

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ: Kania: Co pan Schetyna ma w głowie, nazywając pomoc państwa dla ludzi dotkniętych powodzią „kabaretem”?

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze