Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Andrzej Duda spotka się z Barackiem Obamą

kg 20:48 3 lipca 2016
twitter/@prezydentpl
W piątek, na marginesie szczytu NATO, który odbędzie się w Warszawie prezydent Polski Andrzej Duda i prezydent USA Barack Obama spotkają się, aby w wąskim gronie rozmawiać o kwestiach związanych bezpieczeństwem, Brexitem i umową handlową TTIP.

 

Wiadomo, że spotkanie nie odbędzie się w Pałacu Prezydenckim. W związku z piątkową kolacją uczestników szczytu NATO budynek jest wyłączony z organizacji innych wydarzeń.

Szczyt NATO odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie (PGE Narodowy) w dniach 8-9 lipca. Będzie wydarzeniem bezprecedensowym, o randze najwyższej spośród dotychczas organizowanych w Polsce spotkań na szczeblu międzynarodowym. Agenda szczytu będzie dotyczyła implementacji postanowień poprzedniego spotkania liderów państw Sojuszu w Newport w Walii, jak i uzgodnień dotyczących obrony i odstraszania na wschodniej flance NATO. Do Warszawy przyjadą m.in. prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama i sekretarz Stanu USA John Kerry.

Za wyjściem Wielkiej Brytanii z UE opowiedziało się 51,9 proc. głosujących (17 410 742 osób), a za pozostaniem - 48,1 proc. głosujących (16 141 241 osób). W związku z tym premier David Cameron, poinformował, że chce w ciągu kilku miesięcy przekazać władzę nowemu rządowi. Brexit spowodował panikę na rynkach, a amerykańska agencja ratingowa Standard & Poor's obniżyła perspektywę Wielkiej Brytanii ze stabilnej na negatywną. CZYTAJ WIĘCEJ

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze