Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Duda odmawia Wojewódzkiemu. "Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu"

dmc 11:43 30 września 2015
WIKIPEDIA/ MICHAŁ JÓZEFACIUK/ CC BY-SA 3.0 PL// SŁAWEK/ CC BY-SA 2.0
Od początku września Kuba Wojewódzki stara się o wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą. Jednak jak ustalił serwis Wirtualnemedia.pl, głowa państwa nie wystąpi w TVN.

Portal cytuje wypowiedź Katarzyny Adamiak-Sroczyńskiej, dyrektor biura prasowego KPRP. "Do Kancelarii Prezydenta nie wpłynęło zaproszenie dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy do udziału w programie „Kuba Wojewódzki”. Występ w tego typu programie nie licuje z powagą urzędu" – poinformowała urzędniczka.

Serwis twierdzi, że stacja TVN, w której Wojewódzki prowadzi swój talk-show, nie składała w KPRP wniosku o wywiad z gospodarzem Pałacu Prezydenckiego, a szanse, że Andrzej Duda przyjmie zaproszenie do programu są niewielkie.

– Pomyślałem, że zaproszę go, żebyśmy mogli porozmawiać o własnych programach. Panie Andrzeju, zapraszam serdecznie. Pan wzywa do odbudowania wspólnoty. To jest świetne miejsce, bo trudno chyba dzisiaj znaleźć ludzi, którzy są dalej od siebie niż my – mówił, zapraszając prezydenta, Kuba Wojewódzki.

Z kolei kilka dni przed drugą turą wyborów prezydenckich w talk-show gwiazdy TVN wystąpił walczący wówczas o reelekcję Bronisław Komorowski. Były prezydent w rozmowie z Kubą Wojewódzkim, odpowiadając na pytanie w czym lepszy jest od niego Andrzej Duda, stwierdził - Lepiej ode mnie jeździ na nartach. CZYTAJ WIĘCEJ

 

Źródło: wirtualnemedia.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze