Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Polacy o PiS: Spełniają obietnice wyborcze [SONDAŻ]

lml 16:43 10 października 2016
facebook.com/pisorgpl
58 proc. Polaków uważa, że Prawo i Sprawiedliwość wywiązuje się ze swoich obietnic wyborczych, w tym 8 proc. nie ma co do tego wątpliwości. Zdaniem 37 proc. Polaków partia Jarosława Kaczyńskiego nie realizuje obietnic, z czego 10 proc. uważa, że nie realizuje ich "zdecydowanie". To wyniki najnowszego sondażu Centrum Badania Opinii Społecznej.

Spośród tyhc, którzy w październiku 2015 roku, oddali głos na PiS, 93 proc. uważa, że ekipa rządząca wywiązuje się z wyborczych. Odmiennego zdania jest 4 proc., zaś 3 proc. udzieliło odpowiedzi "nie wiem".

Elektorat ugrupowania Kukiz'15 w 67 proc. uważa, że PiS realizuje obietnice, odmiennego zdania jest 29 proc. 

Wyborcy .Nowoczesnej najbardziej surowo ocenili ekipę rządzącą. 65 proc. spośród nich uważa, że PiS nie realizuje swoich obietnic z kampanii wyborczej, zaś 35 proc. jest przeciwnego zdania. 

58 proc. wyborców Platformy Obywatelskiej uważa, że PiS nie wywiązuje się z obietnic, zaś 35 proc. oceniło, że partia Jarosław Kaczyńskiego realizuje postanowienia.

Badanie CBOS przeprowadzono w dniach 17-25 sierpnia, na reprezentatywnej próbie wybranych losowo 1033 osobach dorosłych mieszkających w Polsce. 

 

Źródło: TVP Info, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze