Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Petr Mach: Teraz Brexit, wkrótce Czexit

ap 12:53 20 czerwca 2016
Facebook/ Petr Mach
Brytyjskie referendum już blisko. Wspierajmy Brytyjczyków podczas podejmowania decyzji. Pokażmy im, że Brexit‬ to nadzieja dla nas, Republiki Czeskiej – napisał na portalu społecznościowym czeski eurodeputowany do Parlamentu Europejskiego .

"Być albo nie być w Unii Europejskiej" – to pytanie przed którym stoją obecnie obywatele Wielkiej Brytanii i na które odpowiedzi będą musieli odpowiedzieć już w najbliższy czwartek.

Czeski polityk włączył się do akcji wspierającej Brytyjczyków w podjęciu decyzji o wyjściu z Unii Europejskiej. Część Czechów uważa, że Brexit byłby pierwszym krokiem do wystąpienia ich kraju ze Wspólnoty. Na zdjęciu zamieszczonym na portalu społecznościowym, Petr Mach trzyma kartkę z napisem Teraz Brexit, wkrótce Czexit.

Przypomnijmy, że Petr Mach to ten sam polityk, który podczas styczniowej debaty w Parlamencie Europejskim wystąpił jako obrońca Polski. Do marynarki miał wówczas przypiętą plakietkę z napisem: "Jestem Polakiem", czym zaskarbił sobie wdzięczność i uznanie Polaków. CZYTAJ WIĘCEJ

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze