Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

OGLĄDAJ W TELEWIZJI REPUBLIKA! Dzisiaj relacja na gorąco prosto z Białego Domu

M.N. 11:53 18 września 2018
Telewizja Republika
Prezydent Andrzej Duda przyleciał do Waszyngtonu. Dziś spotka się z amerykańskim prezydentem Donaldem Trumpem. Tematami rozmów polityków w Białym Domu mają być współpraca wojskowa oraz energetyczna. Bądź dzisiaj na bieżąco z Telewizją Republika! Bieżące komentarze i relacja prosto z Waszyngtonu!

Spotkanie prezydentów Stanów Zjednoczonych i Polski rozpocznie się tuż po godz.18 czasu polskiego, a zakończy konferencją prasową zaplanowaną dwie godziny później. Donald Trump i Andrzej Duda najpierw rozmawiać będą sami, a potem dołączą do nich pozostali członkowie delegacji obu krajów. Osobne spotkanie będą miały w tym czasie Pierwsze Damy - Melania Trump i Agata Kornhauser-Duda.

 

Rozmowy mają zakończyć się podpisaniem amerykańsko-polskiej deklaracji o partnerstwie strategicznym obu krajów, podobnej do tej, którą oba kraje podpisały 10 lat temu. Szef gabinetu polskiego prezydenta Krzysztof Szczerski zapowiada, że w dokumencie mają znaleźć się zapisy o poszerzonej współpracy wojskowej a także współpracy w dziedzinie energetyki.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - ZIEMKIEWICZ KONKRETNIE O TOKARCZUK: TO PRZEZ NIĄ POLACY POSZLI NA WYBORY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze