Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niby czwartek, ale już notujemy "Piątkowy" odlot! Internauci kpią z nowej książki Tomasza Piątka

am 15:36 9 maja 2019
Dziś w księgarniach debiutuje najnowsza książka Tomasz Piątka pt. "Morawiecki i jego tajemnice". Autor sugeruje w niej, że Prezes Rady Ministrów uzależniony jest od rosyjskich wpływów. W sieci, jeszcze przed oficjalną premierą, pojawiła się grafika, ilustrująca rzekome powiązania. Dziennikarze i politycy kpią w najlepsze. Pojawił się kolejny, wysoce bardziej prawdopodobny diagram!

"Morawiecki i jego tajemnice" to już kolejna publikacja Tomasza Piątka. Przypomnijmy, że autor wiele czasu poświęcił również osobie Antoniego Macierewicza. W 2017 roku  ukazała się książka "Macierewicz i jego tajemnice", a w 2018 r. "Macierewicz. Jak to się stało?". Za tę pierwszą, Niemiecka Fundacja Mediów Sparkasse Leipzig wręczyła mu nagrodę.

Opublikowana w internecie grafika "Mateusz Morawiecki i jego sojusznicy" ukazuje sieć rzekomych powiązań szefa rządu, których źródłem ma być Kreml. Autor pisze o kontaktach z mafią i KGB czy sugestywnych działania w interesie Kremla. Politycy i dziennikarze nie zostawiają na Piątku suchej nitki.

 

Na twitterowym profilu "Żelazna logika" pojawił się kolejny diagram. Nie sposób go wiernie opisać, zatem zamieszczamy grafikę poniżej. 

 

Tekst Tomaszowi Piątkowi poświęcił dziś również redaktor naczelny portalu TelewizjaRepublika.pl Sebastian Moryń. "Z przyczyn zdrowotnych nie powinniśmy w ogóle zajmować się Tomaszem Piątkiem i jego chorymi wizjami dotyczącymi powiązań Premiera Mateusza Morawieckiego z rosyjską mafią. Każdy psychicznie rozgarnięty Polak – a takich jest większość – wie, że to co pisze ten były heroinista jest po prostu kłamstwem i wymysłem jego przeżartego umysłu" – nie stroni od mocnych sformułowań.

 

CZYTAJ WIĘCEJ: Moryń: Ostatnie podrygi umierającej kasty totalsów i „piątków”

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze