Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nawałka przed meczem z Kazachstanem: Zamknęliśmy temat Kopenhagi. Piłkarze gotowi do jutrzejszego spotkania

ds 18:45 3 września 2017
– Temat piątkowej porażki z Danią 0:4 jest już zamknięty. Piłkarze są gotowi pod względem fizycznym oraz mentalnym do poniedziałkowego spotkania z Kazachstanem w eliminacjach mistrzostw świata 2018 – zapewnił selekcjoner polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

– Wszyscy są w stu procentach przygotowani do poniedziałkowego spotkania pod względem fizycznym. Również mentalnie wszyscy jesteśmy w pełnej gotowości – zapewnił Adam Nawałka.

Jak dodał, '"poświęciliśmy wiele czasu na analizę meczu z Danią. Dużo czasu spędziliśmy również na indywidualnych rozmowach. Zamknęliśmy temat Kopenhagi i skupiamy się tylko na meczu z Kazachstanem".

Po siedmiu kolejkach eliminacji biało-czerwoni z dorobkiem 16 punktów wciąż prowadzą w grupie E. Po trzy mniej mają reprezentacje Czarnogóry i Danii. Za nimi jest Rumunia (9 pkt) i Armenia (6 pkt). Z dwoma punktami stawkę zamyka Kazachstan.

– Zwycięstwa cieszą, porażki uczą. Z pewnością wyciągniemy wnioski z piątkowej przegranej. To świetny materiał szkoleniowy jeżeli chodzi o dalszą pracę. Mam na myśli zarówno sztab szkoleniowy, jak i zawodników. Dla nich płynie z tego wiele nauki pod względem taktycznym, ale również mentalnym. Zawsze jednak staramy się wprowadzać korekty w swoich przygotowaniach – zapewnił Nawałka.

Mecz Polska – Kazachstan się w poniedziałek o godz. 20:45 w Warszawie.

Źródło: rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze