Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kowalski: Żona gen. Kiszczaka poruszy niebo i ziemię, by pochować męża na Powązkach

dmc 20:55 5 listopada 2015
dr Lech Kowalski, historykTELEWIZJA REPUBLIKA
– Znamy oświadczenie Tomasza Siemoniaka, w którym zapowiadał, że żaden zbrodniarz komunistyczny nie zostanie pochowany na tym cmentarzu. Praktyka okazała się jednak inna, bo spoczęli tam już m.in. Stanisław Kociołek i ludzie związani z komunistycznym aparatem represji – oświadczył w programie "W Punkt" Tadeusz Płużański. Z kolei Lech Kowalski przekonywał, że żona gen. Kiszczaka zrobi wszystko, by jej męża pochowano na Powązkach.

– Szereg miejsc na tym cmentarzu należy do miasta st. Warszawy. Jeśli MON odmawia pochówku, to wówczas decyduje o nim prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz – przypomniał Płużański.

– Znam żonę gen. Kiszczaka i wiem, że poruszy niebo i ziemię, by jej mąż spoczął na Powązkach – oświadczył z kolei Lech Kowalski, historyk i autor biografii gen. Wojciecha Jaruzelskiego. – Pani Kiszczakowa jest tak samo bezwzględna, jak jej małżonek i będzie o to walczyć. Wcześniej proponowałem, iż dobrze byłoby wygrodzić i zrobić pewnego rodzaju "zonę komunistyczną" i tam chować tych zbrodniarzy – przekonywał.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze