Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejny "plus" do nowej piątki PiS! 500+ dla niepełnosprawnych

7:16 20 maja 2019
twitter.com/pisorgpl
Chcemy w najbliższych miesiącach przekazać osobom niepełnosprawnym, całkowicie niezdolnym do samodzielności, comiesięczny, stały dodatek w wysokości prawdopodobnie 500 zł – zapowiedział na niedzielnej konwencji Zjednoczonej Prawicy premier Mateusz Morawiecki. Prezes PiS Jarosław Kaczyński zwrócił się do wyborców opozycji, aby zastanowili się, czy oferta jego ugrupowania nie jest dla Polski i Europy atrakcyjniejsza.

 


To już ostatnia prosta kampanii przed wyborami do Parlamentu Europejskiego (PE). Największe ugrupowania polityczne przygotowują różne inicjatywy, aby w tym ostatnim tygodniu przekonać do siebie wyborców niezdecydowanych oraz zmobilizować swój stały elektorat.

Wczoraj w Krakowie PiS zorganizował konwencję, na której prezes Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz wicepremierzy Jarosław Gowin i Zbigniew Ziobro udzielili poparcia kandydatom do PE startującym z okręgu świętokrzysko-małopolskiego. Przypomnijmy, że liderem tamtejszej listy jest wicepremier Beata Szydło, a na kolejnych miejscach znaleźli się m.in. prof. Ryszard Legutko oraz wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

Jako pierwszy do zebranych na niedzielnej konwencji zwrócił się Jarosław Kaczyński. – Chcemy, by Europa odnosiła się do tych wartości, na których była ufundowana. A została ufundowana na wartościach, które wyrastają z tego wszystkiego, co stworzyło Europę, a więc przede wszystkim na chrześcijaństwie, prawie rzymskim, filozofii greckiej – mówił prezes PiS. Podkreślił również, że Polska domaga się wolności we wszystkich dziedzinach. – Także w internecie! Żadnych ACTA 2 – grzmiał Jarosław Kaczyński. Na koniec swojego przemówienia zwrócił się również do wyborców opozycji. – Zastanówcie się, nawet jeżeli nigdy nas nie popieraliście i nawet w tym momencie nie popieracie, zastanówcie się, czy nasza oferta nie jest jednak dla Polski i dla Europy lepsza – powiedział prezes PiS.

Więcej w dzisiejszej "Gazecie Polskiej Codziennie".

 

 

 

 

Czytaj także:

Premier Morawiecki: W polityce wiarygodność jest kluczowa. My tę wiarygodność reprezentujemy

Źródło: Jan Przemyłski / Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze