Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Janda o Szydło: jesteśmy bezradni wobec takich kobiet

PR 9:57 3 czerwca 2019
Telewizja Republika
Krystyna Janda nie ukrywa swoich politycznych sympatii i po wyborach do PE dalej aktywnie wiele o nich mówi. Najpierw obrażała wyborców Prawa i Sprawiedliwości, a teraz postanowiła przeanalizować czynniki sukcesu Beaty Szydło. Doszła do wniosku, że jest... bezradna.

Wicepremier Beata Szydło jest niekwestionowanym numerem jeden wyborów do Parlamentu Europejskiego w Polsce. Otrzymała rekordowe 525 tysięcy głosów.

Popularność i wynik Beaty Szydło to wielki fenomen a zatem temat do wielu dyskusji.

Krystyna Janda, która po wyborach do europarlamentu popisała się skandalicznym wpisem, pokazującym pogardę do wyborców Prawa i Sprawiedliwości, powiedziała o tym jak jej zdaniem wypowiada się wicepremier Szydło.

- Ona ścisza na końcu każdego zdania, jakby jej nie zależało. I robi kropki. Ja myślę, że ona akurat się urodziła z czymś takim. Pani Szydło ma moim zdaniem nerwy z żelaza, w ogóle nie ma emocji - wskazała Krystyna Janda.

Dyskusja toczyła się dalej, a pozostali rozmówcy wyjaśniali, dlaczego Beata Szydło może liczyć na tak duże poparcie społeczne. W końcu Janda nie wytrzymała...

- My jesteśmy w ogóle bezradni wobec takich kobiet, jak pani Szydło - wypaliła.

 

Cyztaj także:

Janda kpi z pobierających świadczenia. Budżet państwa zasilił jej fundację na kwotę blisko 15 mln złotych

Źródło: twitter, niezależna.pl

Wczytuję ocenę...


OTWARTYM TEKSTEM (ODC.210) - JAROSŁAW PAPIS - PRZYJAŹŃ POLSKO-ŻYDOWSKA JEST MOŻLIWA, ALE ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze