Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

I zaorane! Polacy nie chcą w swoim kraju żadnych realizacji postulatów środowisk LGBT! SONDAŻ

sm 7:53 30 lipca 2019
Większość Polaków jest zdecydowanie przeciwna adopcji dzieci przez pary jednopłciowe, nie popierają też wprowadzenia związków partnerskich i małżeństw dla par homoseksualnych - wynika z sondażu IBRiS dla "Rzeczpospolitej". To jasno pokazuje, co Polacy sądzą o tej totalitarnej mniejszości spod znaku ideologii LGBT.

Z sondażu IBRiS jasno wynika, że Polacy nie chcą ani wprowadzenia związków partnerskich (46 proc.), ani małżeństw dla par jednopłciowych (56 proc.). Zdecydowanie odrzucają też (76 proc.) możliwość przyznania parom homoseksualnym prawa do adopcji dzieci.

"Widać wyraźnie, że na temacie większych praw dla osób LGBT nie da się zbudować strategii politycznej" - komentuje politolog z UW prof. Rafał Chwedoruk. 

[CZYTAJ RÓWNIEŻ: Garstka aktywistów LGBT pod redakcją "GP" swoim protestem chce zainteresować... dziennik "New York Times"!]

"Tabu jest adopcja dzieci przez homoseksualne pary. To temat niedotykalny dla każdego polityka, który chce wejść do Sejmu" - dodaje.

Polacy są odporni - po dwóch totalitaryzmach - na wszelkie zniewolenia. Dlatego odrzucają totalitaryzm tęczowy, który chce zniszczyć fundament naszego kraju. Co innego jest szacunek wobec każdego, a co innego tolerowanie zachowań totalitarnych. 

[ZOBACZ RÓWNIEŻ: NIE dla postaw robotofobicznych! ROBOT LGBT-R w pierwszym wywiadzie: „Czujemy się uprzedmiotowieni”]

 

Źródło: "Rzeczpospolita"

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze