Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarzasty: Donald Tusk może jeszcze zmienić decyzję ws. kandydowania na prezydenta

PR 11:28 6 listopada 2019
wikipedia/European People's Party/CC BY 2.0
Może będzie tak, że gdy Donald Tusk wyda swoją książkę, to na spotkaniach z czytelnikami i czytelniczkami zostanie przekonany, żeby zmienić decyzję o niekandydowaniu w wyborach prezydenckich - powiedział w środę lider SLD Włodzimierz Czarzasty.

 

Szef Rady Europejskiej, były premier Donald Tusk ogłosił we wtorek, że nie będzie kandydował w zbliżających się wyborach prezydenckich.

- Do tego potrzebna jest kandydatura, która nie jest obciążona bagażem trudnych, niepopularnych decyzji, a ja takim bagażem jestem obciążony od czasów, kiedy byłem premierem - powiedział Tusk w oświadczeniu dla Polsat News i TVN24.

Zapowiedział też, że w wyborach prezydenckich będzie wspierał kandydata opozycji.

Włodzimierz Czarzasty, przekazał dziś w Sejmie dziennikarzom swoją opinię na ten temat.

- Po pierwsze jak nie będzie startował, to nie zostanie prezydentem, a po drugie może zmienić tę decyzję tak, jak każdy - podkreślił szef SLD.

- Może będzie tak, że jak pan Donald Tusk wyda swoją książkę, która będzie pewnie bardzo ciekawa, to na spotkaniach z czytelnikami, czytelniczkami zostanie przekonany, żeby zmienić decyzję - dodał Czarzasty

 

Czytaj także:

Marek Zagórski: są głosy, że to początek końca PO. A może był on już wcześniej...

Nietypowa sytuacja w programie Rachonia. Jakimowicz nie mógł się powstrzymać. Zobacz co powiedział do Antoniego Macierewicza

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze