Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Chcieli uczcić urodziny babci. Teraz mają koronawirusa, a seniorka nie żyje

ajg 16:34 12 kwietnia 2021
Skutki urodzin były tragiczne dla jubilatki (zdj. ilustracyjne)Pixabay/sabinevanerp
Śmiercią solenizantki zakończyło się w węgierskim mieście Paks świętowanie urodzin 86-letniej babci w 10-osobowym gronie. Wszyscy zarazili się koronawirusem – poinformował w poniedziałek portal wnp.pl, powołując się na telewizję RTL Klub.

O przypadku tym poinformowała kobieta uczestnicząca w przyjęciu, by wydarzenie to posłużyło wszystkim za przestrogę.

Urodziny obchodzono w jednym pokoju. Wszyscy goście — wśród których dwie osoby miały objawy występujące przy zakażeniu koronawirusem — przyszli w maseczkach ochronnych, ale zdjęli je do zjedzenia tortu. Dopiero po przyjęciu okazało się, że jeden z gości był zakażony.

Tragiczne skutki przyjęcia

Jako pierwsza zmarła babcia. Potem do szpitala trafili rodzice kobiety, a także ona sama. Jak mówi, miała 40 stopni gorączki, obustronne zapalenie płuc i była w stanie oddychać tylko za pomocą maski tlenowej.

W czasie, kiedy kobiecie podawano sterydy, walkę z Covidem-19 przegrał jej ojciec. Zaraził się także jej mąż, ale przeszedł chorobę w domu.

Na Węgrzech trwa szczyt trzeciej fali epidemii. W ciągu ostatniej doby zmarło 291 chorych na Covid-19 i wykryto 5077 nowych zakażeń koronawirusem. Naczelna lekarz kraju Cecilia Mueller ostrzegła w poniedziałek, że należy zachować ostrożność, bo liczba aktywnych zakażeń nadal rośnie i wynosi obecnie ponad 272 tysiące.

Źródło: wnp.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze