Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andruszkiewicz stanowczo: sędzia powinien przeprosić córkę Jolanty Brzeskiej

PR 12:17 23 października 2019
Telewizja Republika
- Pani Brzeska jest córką Jolanty Brzeskiej, która została zamordowana za to, że nie godziła się na dziką reprywatyzację, na wyrzucanie ludzi. To są mocne słowa, ale tu nie można cukrować rzeczywistości. Śmiech sędziego w tym kontekście jest nie na miejscu. Sędzia powinien przeprosić za to zachowanie - powiedział w PR24 wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz.

 

 

Zdaniem Adama Andruszkiewicza, sędzia po takim zachowaniu powinien "doprowadzić siebie samego do pewnej refleksji i być może wytłumaczyć się nawet z tej reakcji".

- Kiedy w Polsce pod rządami Prawa i Sprawiedliwości zaczęliśmy rozliczać aferę reprywatyzacyjną, wielu komentatorów sygnalizowało, iż dzika reprywatyzacja nie byłaby możliwa bez udziału sędziów, którzy bardzo często wydawali pozytywne decyzje dla mafii reprywatyzacyjnej, która działała, uwłaszczała się na tych kamienicach, na biedzie i tragedii ludzkiej - podkreślił Andruszkiewicz.

- Pani Jolanta została zamordowana za to, że nie godziła się na dziką reprywatyzację, na złodziejstwo, na wyrzucanie ludzi, którzy byli traktowani jak śmieci. To są mocne słowa, ale tu nie można cukrować rzeczywistości. Śmiech sędziego w tym kontekście jest nie na miejscu. Mało tego: sędzia powinien przeprosić za to zachowanie - powiedział Adam Andruszkiewicz.

 

Czytaj także:

Skandaliczne zachowanie sędziego. Gdy córka śp. Jolanty Brzeskiej wyszła z sali, parsknął śmiechem [ZOBACZ]

Źródło: PR24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze