Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Skandaliczne zachowanie sędziego. Gdy córka śp. Jolanty Brzeskiej wyszła z sali, parsknął śmiechem [ZOBACZ]

PR 11:50 23 października 2019
zrzut ekranu: twitter.com/sjkaleta
Wojewódzki Sąd Administracyjny wydał we wtorek decyzję dot. uchylenia postanowień komisji weryfikacyjnej ws. nieruchomości przy ul. Nabielaka 9 w Warszawie. Wyrok wywołał oburzenie wśród rzeszy internautów. Zaskakująca okazała jednak nie tylko decyzja Sądu ale i zachowanie jednego z sędziów. Gdy Magda Brzeska opuściła pomieszczenie, parsknął śmiechem.

 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uchylił we wtorek decyzję komisji weryfikacyjnej w sprawie nieruchomości przy ul. Nabielaka 9, gdzie mieszkała znana działaczka lokatorska Jolanta Brzeska, która zginęła w 2011 r. w niewyjaśnionych okolicznościach. 

Po ogłoszeniu decyzji przez Sąd, Patryk Jaki zapowiedział, że złoży wniosek o postępowanie dyscyplinarne wobec sędziów, którzy łamią prawo. 

- Macie zamiast demokracji sędziokrację. Sąd i ratusz PO stają za przestępcami z mafii reprywatyzacyjnej. Kiedy każdy wie, że w sprawie tej kamienicy był przekręt. Złożę wniosek o postępowanie dyscyplinarne wobec sędziów, którzy łamią prawo - napisał Jaki na Twitterze.

- Wyrok i jego ustne uzasadnienie w oczywisty sposób godzą w elementarne zasady państwa prawa i cel ustawy o komisji. Sąd de facto zaprzeczył potrzebie oraz możliwości usuwania skutków błędnych i szkodliwych społecznie decyzji reprywatyzacyjnych – ocenił Sebastian Kaleta, który zamieścił w sieci nagranie dokumentujące zachowanie sędziego.

 

 

- Pan sędzia nie zreferował sprawy. Na sali przeciez siedział motłoch, który tego nie zrozumie (sam to powiedział, nie nazwał nas tylko motłochem). Moje wyjście wyśmiał... Ten pan dostaje wynagrodzenie z moich podatków. Tylko czy on o tym wie? -pyta na Twitterze Magdalena Brzeska

 

Czytaj także:

Córka śp. Jolanty Brzeskiej: Na początku afery reprywatyzacyjnej media mówiły, że nikt nie zainteresuje się sprawą

Źródło: niezależna.pl, twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze