Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Z Bałtyku wyłowiono ciało dziewczynki. Prawdopodobnie jest to porwana przez morze w Darłówku 11-latka

PR 18:29 17 sierpnia 2018
pixabay
Media przekazały informację, że w miejscowości Darłówko wyłowiono z morza ciało dziewczynki. Prawdopodobnie jest to poszukiwana od 14 sierpnia 11-latka.

Podczas akcji poszukiwawczej zaginionego rodzeństwa znaleziono w Bałtyku ciało dziewczynki. Na miejsce wezwano prokuratora.

Ciało dziecka nie zostało jeszcze zidentyfikowane, jednak najprawdopodobniej jest to jedno z trojga rodzeństwa, porwanego we wtorek przez morze w miejscowości Darłówko.

Ciało zostanie na pewno zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Policja o zaginięciu trójki dzieci poinformowali we wtorek. Dwaj bracia: 14- i 13-latek oraz ich siostra 11-latka kąpali się w morzu w Darłówku pod opieką matki. Przed godz. 15 kobieta odeszła od nich do 2-letniego dziecka, które było z nimi na plaży. Gdy wróciła, nie zobaczyła w wodzie nastolatków. 

14-latek, który został odnaleziony nieprzytomny przy falochronie w Darłówku we wtorek, zmarł w szpitalu mimo prób reanimacji.

Ratownicy nie odnaleźli ciała zaginionego 13-latka.

Dzisiaj adwokat rodziny złożył w Porkuraturze w Koszalinie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa .Śledczy sprawdzą czy osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo na plaży dopuściły się zaniedbań. 

Prokuratura prowadzi odrębne powstępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci dzieci .Przesłuchani byli rodzice.
W Sulmierzycach miejscowości skąd pochodzi rodzina dzisiaj dzień żałoby.

 

Źródło: media, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - RABIEJ I 4 STREFY RELAKSU ORAZ MAŁA EMI I FARMA TROLLI. CO SIĘ DZIEJE?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze