Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

WAŻNE! Wydano nakaz aresztowania komunistycznego zbrodniarza Stefana Michnika

AS 11:39 8 listopada 2018
zrzut z youtuba
Na wniosek prokuratora IPN Wojskowy Sąd Garnizonowy wydał Europejski Nakaz Aresztowania za stalinowskim prokuratorem Stefanem Michnikiem.

– Prokuratura postawiła zarzuty m.in. czterech morderstw sądowych i uzyskała Europejski Nakaz Aresztowania dla sędziego Stefana Michnika - powiedział Zbigniew Ziobro. 

– Prokuratura zebrała dowody i postawiła zarzuty m.in. popełnienia czterech zabójstw, morderstw sądowych. Dotyczy to sędziego, pana Stefana Michnika i prokuratura w sposób skuteczny nie tylko postawiła te zarzuty, ale uzyskała od sądu tymczasowe aresztowanie oraz decyzję niezawisłego sądu o Europejskim Nakazie Aresztowania, którego celem jest sprowadzenie do kraju, postawienie przed sądem i pociągniecie do odpowiedzialności za zbrodnie owego stalinowskiego sędziego - mówił minister na konferencji prasowej. 

Stefan Michnik podejrzany jest o popełnienie w 1952 i 1953 roku w Warszawie 30 przestępstw stanowiących zbrodnie komunistyczne, wyczerpujących znamiona zbrodni przeciwko ludzkości. Przestępstwa, o które podejrzany jest Stefan Michnik, polegały na wydaniu bezprawnych wyroków orzekających kary śmierci oraz kary więzienia wobec osób działających na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego - poinformował pion śledczy IPN.

Stefan Michnik jest starszym bratem redaktora naczelnego ,,Gazety Wyborczej'' Adama Michnika. 

Źródło: Polskie Radio // 300 Polityka

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - JOLANTA HAJDASZ - TO CO PROPONUJE LGBT WS. WYCHOWANIA DZIECI PRZERAŻA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze