Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Warszawskie SDP po publikacji RMF FM: Sprzeciwiamy się udziałowi dziennikarzy w politycznym rozgrywaniu katastrofy smoleńskiej

ap 12:12 9 kwietnia 2015
Wikipedia/Dawid Skalec/ CC BY-SA 4.0
Warszawski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich skrytykował opublikowanie przez stację RMF FM stenogramów z kokpitu rządowego tupolewa, który rozbił się 5 lat temu pod Smoleńskiem. "Niedopuszczalnym jest nieliczenie się z uczuciami rodzin ofiar katastrofy i brak szacunku dla ofiar, który zaprezentowali autorzy w/w publikacji, ujawniając materiały niewiadomego pochodzenia, których autoryzacji odmówiła Naczelna Prokuratura Wojskowa" – czytamy w oświadczeniu.

Poniżej prezentujemy oświadczenie SDP:

W związku z opublikowaniem przez dziennikarzy radia RMF FM tzw. stenogramów nagrań z kokpitu samolotu rządowego TU-154M , który uległ katastrofie 10.04.2010 r w Smoleńsku, Zarząd Oddziału Warszawskiego SDP oświadcza:

1. Kategorycznie sprzeciwiamy się udziałowi dziennikarzy w politycznym rozgrywaniu katastrofy smoleńskiej w przededniu jej 5 rocznicy.

2. Niedopuszczalnym jest nieliczenie się z uczuciami rodzin ofiar katastrofy i brak szacunku dla ofiar, który zaprezentowali autorzy w/w publikacji, ujawniając materiały niewiadomego pochodzenia, których autoryzacji odmówiła Naczelna Prokuratura Wojskowa.

3. Sprzeciwiamy się udziałowi dziennikarzy w grach katastrofą smoleńską mających na celu eskalowanie konfliktu polsko- polskiego.

4. Jednocześnie zarząd OW SDP apeluje do władz Rzeczypospolitej Polskiej o uruchomienie międzynarodowego śledztwa w/s przyczyn katastrofy z 10.04.2010, w której zginął prezydent RP i 95 osób.

Marcin Wolski - prezes Zarządu

Joanna Lichocka - wiceprezes

Aleksander Wierzejski - sekretarz

Elżbieta Ruman - skarbnik

Marzena Paczuska Piotr Jegliński

Źródło: http://www.sdpwarszawa.pl

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - JOLANTA HAJDASZ - TO CO PROPONUJE LGBT WS. WYCHOWANIA DZIECI PRZERAŻA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze