Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tarczyński: Możecie nazywać nas populistami, nacjonalistami, rasistami. Nie obchodzi mnie to, obchodzi mnie moja rodzina i mój kraj

pmb 14:30 24 czerwca 2018
Dominik Tarczyński (PiS)Zrzut ekranu z programu Channel4
– Możecie nazywać nas populistami, nacjonalistami, rasistami. Nie obchodzi mnie to, obchodzi mnie moja rodzina i mój kraj – powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński w wywiadzie dla programu „Channel4” w brytyjskiej telewizji. Oprócz niego w studiu była również niemiecka polityk Barbara Elisabeth Lochbihler. Temat rozmowy był kryzys migracyjny w Europie i kwestia przyjmowania nielegalnych imigrantów.

– To nie są uchodźcy tylko nielegalni imigranci. To jest kwestia prawa. Jest różnica między migracją a nielegalnymi uchodźcami. Trzeba pamiętać, że jeśli próbuje się w sposób niezgodny z prawem przekraczać granice, to trzeba się liczyć z tym, że można zostać zabitym – mówił Tarczyński.

– Przyjęliśmy ponad 2 mln Ukraińców, którzy pracują spokojnie w Polsce. My nie jesteśmy odpowiedzialni za ani jednego nielegalnego muzułmanina. System otwartych drzwi zawiódł – dodał.

Prowadząca program spytała się czy rząd jest dumny z tego, że nie przyjął uchodźców. Poseł PiS odpowiedział.

– Tak, ponieważ to jest to, czego społeczeństwo polskie oczekuje od naszego rządu. Dlatego ten właśnie rząd został wybrany. To dlatego Polska jest taka bezpieczna. To dlatego nie było w naszym kraju ani jednego ataku o charakterze terrorystycznym. Popatrzmy na ulice w Polsce. Możecie nazywać nas populistami, nacjonalistami, rasistami. Nie obchodzi mnie to, obchodzi mnie moja rodzina i mój kraj.

Źródło: tvp.info/Twitter

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - BIEDROŃ CHCE WPROWADZIĆ 54 PŁCIE A SCHEURING-WIELGUS W OPARACH SIARKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze