Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Szydło: Jutro Komitet Polityczny PiS. Nie ważne kto będzie w rządzie. Ważne, by dbał o Polskę

ds 19:33 6 grudnia 2017
– Zmiany w rządzie są czymś naturalnym i ona się dzieje, działy do tej pory. Tych zmian było niedużo, ale jeżeli wszystko dobrze funkcjonuje, to nie widziała powodu, by te zmiany wprowadzać. Połowa kadencji to dobry okres na podsumowanie. Zgadzam się, że za długo nad tym dyskutujemy. Sama powiedziałam że rekonstrukcję się robi, a nie o niej rozmawia – mówiła premier Beata Szydło w "Rozmowach niedokończonych" na antenie Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Komitet Polityczny PiS w czwartek po południu zbierze się ws. rekonstrukcji rządu – podała dziś rzeczniczka klubu PiS Beata Mazurek. Spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej około godziny 18:00.

– Myślę, że ten okres był zbyt długi i chciałabym, by się zakończył. Wierzę w mądrość Jarosława Kaczyńskiego i jego doświadczenie polityczne. Najważniejsza jest Polska, tak jak napisałam w moim tweetcie. Musimy tak zbudować drużynę, by była w stanie wygrać drugą połowę meczu. Musi być zgrany zespół nie liczą się indywidualne ambicje, liczy się zespół. W tej chwili wszystko musi się odbyć zgodnie ze statutem PiS. Wierzę w mądrość naszego lidera i całej Zjednoczonej Prawicy – mówiła szefowa polskiego rządu.

Źródło: Telewizja Trwam

Wczytuję ocenę...


POLITYCZNA KAWA (ODC. 266/1) - JAK TVN TWORZY NAZISTÓW W POLSCE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze