Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Po prostu wstrząsające… „Nożem bym go…” - krzyczy mężczyzna o politykach PiS. [WIDEO]

M.N. 14:24 28 stycznia 2019
Fot. screen z filmu twitter.com/Dan_Liszkiewicz
Dziennikarz TVP Info Daniel Liszkiewicz był wczoraj świadkiem sytuacji szokującej sytuacji. W filmie, który udostępnił, widać, jak mężczyzna stojący na przystanku wygraża politykom Prawa i Sprawiedliwości. Padają nazwiska: Kaczyński i Ziobro, a także groźby zabójstwa z użyciem noża.

– Krakowski niedzielny wieczór, idziemy z żoną za rękę. Mijamy sympatycznego siedzącego pod bramą "pijaczka" z psem, który uśmiecha się i mówi do zwierzaka: "Nie bój się, to tylko zakochani". Jakże to krakowsko urocze. Ale po kilku minutach nastrój pryska. Trafiamy na seans politycznej nienawiści - opisuje to zdarzenie dziennikarz.

 

Dołącza też filmik, na którym słyszymy szokującą "wiązankę" ze strony mężczyzny. Padają naprawdę ostre obelgi o prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim czy ministrze sprawiedliwości Zbigniewie Ziobro. W stosunku do tego ostatniego mężczyzna rzuca nawet poważne groźby.

 

– Jak bym go dorwał, to bym go za....ł nożem! - krzyczy mężczyzna, uderzając przy tym w wiatę przystanku.

 

Osoby przebywające w pobliżu nie reagowały na krzyki mężczyzny. Być może z obawy o siebie, gdyż widać było, że jest on agresywny.

 

UWAGA! FILM ZAWIERA WULGARYZMY! 

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


SPECJALNA "POLITYCZNA KAWA"- BEATA SZYDŁO - PiS TO PARTIA EUROENTUZJASTÓW
Wczytuję komentarze...
Najnowsze