Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mosiński: Warszawa za rządów HGW stała się takim miastem trochę na boku

AS 18:45 14 września 2018
Telewizja Republika
Magdalena Bałkowiec w programie Telewizji Republika ,,Z wiejskiej na gorąco rozmawiała'' z posłem Janem Mosińskim (PiS) – Patryk Jaki daje Warszawie szanse bycia taką nowoczesną stolicą - powiedział w programie.

Jan Mosiński skomentował słowa Patryka Jakiego, który zaproponował, aby w przypadku jego zwycięstwa w warszawskich wyborach przecież pracę komisji do warszawskiego ratusza – Raczej nie podzielam zdania pana przewodniczącego. Uważam, że wygra te wybory na prezydenta Warszawy, ale to może tylko nadać impet tej komisji - mówił polityk. 

– Wchłonięcie jej w struktury ratusza byłoby złym rozwiązaniem. Fakt przeniesienia kompetencji komisji weryfikacyjnej do warszawskiego ratusza uważam za zbyt pochopną decyzję. Myślę, że należy poczekać - stwierdził Mosiński. 

– Rozmawiałem w kręgu naszych kolegów z komisji weryfikacyjnej i mają podobne zdania - dodał. 

– Życzę Patrykowi Jakiemu, aby wygrał te wybory. Warszawa musi się zmienić! - podkreślił polityk PiS.

 – Chcemy,  żeby Warszawa była miastem, które szanuje lokatorów, warszawiaków - mówił.

– Patryk Jaki daje Warszawie szanse bycia taką nowoczesną stolicą - ocenił polityk.

– Chcemy uporządkować kwestie nieruchomości warszawskich. To co należy się właścicielom to niech zostanie, a to co należy zwróćić miasto, niech zostanie zwrócone. To jest kwestia uregulowania - stwierdził Jan Mosiński. 

– Warszawa za rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz stała się takim miastem trochę na boku, staliśmy się taką trochę prowincją - dodał. 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


WYDANIE SPECJALNE - DR ROSS, KANIA: JAK OTWARTY DIALOG DĄŻY DO WYWOŁANIA ZAMIESZEK W POLSCE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze