Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Masakra w Pile. 13-latek leżał w kałuży krwi

M.N. 20:12 7 grudnia 2018
Wikimedia Commons
Pilska policja otrzymała zgłoszenie w czwartek popołudniu. Nastolatek leżał na ul. Słowackiego. Lekarz stwierdził zgon. Najprawdopodobniej chłopiec popełnił samobójstwo.

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Nastolatka nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon - informuje portal Piła NaszeMiasto.pl.

 

Chłopiec prawdopodobnie wyskoczył z okna w wieżowcu i zginął na miejscu. Na piątek zaplanowano sekcję zwłok, która ma wyjaśnić przyczynę zgonu.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz się zgłosić do Ośrodków Interwencji Kryzysowej (OIK), które są w każdym większym mieście. Możesz tam otrzymać pomoc psychologiczną, prawną, materialną. Część OIK-ów jest czynna całą dobę i np. prowadzi noclegownie. POMOC jest bezpłatna! Nie musisz mieć ubezpieczenia.

Jeśli masz uporczywe i silne myśli samobójcze, możesz się także zgłosić do każdego szpitala psychiatrycznego. Tam również nie jest potrzebne ubezpieczenie zdrowotne. W sytuacjach nagłych (o ile powiesz, że to sprawa pilna) lekarz musi cię przyjąć tego samego dnia.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123. Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci młodzieży: 116 111. Spis organizacji pomocowych znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl

Źródło: wp.pl, fakt.pl, media

Wczytuję ocenę...


Mówi Się (Sobala) - T. SAKIEWICZ: W PO ZNALEŹLIŚMY 3 OSOBY SKAZANE ZA PEDOFILIĘ, A JEDNĄ OSKARŻONĄ!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze