Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaczyński: Konsumujemy porozumienie na prawicy

apu 12:49 9 października 2014
Jarosław Kaczyński, prezes PiSTelewizja Republika
– Blok PiS-Solidarna Polska-Polska Razem Jarosława Gowina zarejestrował wspólne listy do wyborów samorządowych. Konsumujemy to zjednoczenie. Nasz blok to dowód na nową jakość na scenie politycznej – mówił na wspólnej konferencji prezes PiS Jarosław Kaczyński.

– Będą kolejne inicjatywy naszego bloku, przedstawimy je jeszcze przed wyborami samorządowymi – mówił Kaczyński i dodawał: "Zjednoczenie polskiej prawicy jest faktem , faktem ważnym i warto to przypominać".

Na konferencji głos zabrał również Jarosław Gowin. – My tworzymy obóz wolności od barier, od układów, który otworzy drogę awansu dla młodych i przedsiębiorczych Polaków – mówił. Dodał, że kandydacie jego partii w wyborach samorządowych to właśnie w większości młodzi ludzie, którzy szukają szansy na sukces.

Z kolej przewodniczący Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro powiedział, że jego ugrupowanie za cel stawia sobie budowę skutecznych samorządów. Jak jednak zaznaczył, "trzeba było wybrać taką formułę, która ma największą szansę na zwycięstwo i blok zjednoczonej prawicy daje taką realną szansę".

– Z radością oświadczam, że współpraca między trzema partiami idzie dobrze – dodał.


Źródło: www.telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 146/2) - WÓJCIK - PATOLOGIE W PLATFORMIE I HEJTERZY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze