Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kabaret! Rabiej w wywiadzie ze swoim „mężem”: brakuje mi dziecka

pmb 21:05 2 stycznia 2019
Zrzut ekranu z Polsat News/Skandaliści
– Zalecalibyśmy gejom ostrożność w podejmowaniu decyzji o dziecku – powiedział wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej, który udzielił wywiadu wraz ze swoim partnerem Michałem Cessanisem Magdalenie Rigamonti dla portalu dziennik.pl.

– Kiedy miałem koło trzydziestki, wyobrażałem sobie, że idealne życie z partnerem i rodzina, to rodzina z dziećmi. Myślałem o adopcji, choć mam dużą rezerwę w podejściu do dzieci. Dobre wychowanie to ogromna odpowiedzialność. Widziałem za dużo nieszczęśliwych dzieci w rozbitych rodzinach – mówił Paweł Rabiej.

– Teraz, kiedy mam 47 lat, wiem, że nie wszystkie plany i marzenia można spełnić. Rodzicielstwo to dla mnie sfera zamknięta. Zresztą dziś jesteśmy zawodowo tak strasznie zajęci, że byłoby skrajną nieodpowiedzialnością nawet samo mówienie, że poważnie myślimy o dziecku – dodał.

– Jedyne, czego mi brakuje na świecie, to dziecka – mówił z kolei partner Rabieja, Michał Cessanis. Wtórował mu wiceprezydent Warszawy, który podkreślił, że jemu również brakuje potomka.

Źródło: dziennik.pl

Wczytuję ocenę...


Mówi Się (Sobala) - T. SAKIEWICZ: W PO ZNALEŹLIŚMY 3 OSOBY SKAZANE ZA PEDOFILIĘ, A JEDNĄ OSKARŻONĄ!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze