Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dramat reprezentanta Polski! To koniec marzeń o mundialu

kos 21:29 19 lutego 2018
zrzut z youtuba
Polski piłkarz przez kontuzję nie ma szans na wyjazd na mistrzostwa świata w Rosji.

Rafał Wolski, piłkarz Lechii Gdańsk poinformował za pośrednictwem Twittera, że zerwał wiązadła i w środę przejdzie operację. Wolski fatalnej kontuzji nabawił się podczas niedzielnego meczu ekstraklasy przeciwko Piastowi Gliwice. Lecha przegrała 0-2, jednak Wolski z tego pojedynku zapamięta uraz, który okazał się na tyle poważny, że zawodnik musiał opuścić boisko.

– Jestem już po badaniach i konsultacji z doktorem. Diagnoza - zerwane więzadło krzyżowe przednie. Operacja w środę. Później rehabilitacja i powrót na boisko – poinformował Wolski.

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z "Przeglądu Sportowego", Wolski uda się na leczenie do Włoch Włoch, gdzie zabieg przeprowadzi profesor Paolo Mariani, który wcześniej operował m.in. Arkadiusza Milika i Macieja Makuszewskiego.

Wolski do tej pory siedem razy występował w koszulce z orłem na piersi. W zeszłym roku grał w meczach przeciwko Armenii, Czarnogórze i Meksykowi. W pierwszym ze spotkań zdobył bramkę.  

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT (K. GÓJSKA) - PROF. KAROL KARSKI O TIMMEMANSIE: Są tacy politycy, którzy dużo krzyczą, ale nic konkretnego z tego nie wynika
Wczytuję komentarze...
Najnowsze