Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ci nietypowi imigranci przybyli do Polski... autostopem

kos 19:30 9 stycznia 2018
wikipedia / Vaikunda Raja / CC BY-SA 3.0
Wrocławscy policjanci interweniowali na jednym z parkingów przy autostradzie A4. Zastali tam dwóch nastolatków, jak się okazało pochodzących z Afganistanu, którzy nie posiadali przy sobie żadnych dokumentów. Podczas rozpytania okazało się, że w podróż do Niemiec wyruszyli 9 dni temu i pieszo lub autostopem przemierzyli m.in. Pakistan, Iran, Turcję, Bułgarię, Serbię, Rumunię, Węgry, Słowację, a dopiero w Polsce ktoś się nimi zainteresował. Chłopcy zostali już przekazani funkcjonariuszom Straży Granicznej.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu brali udział wczoraj, 08.01.br., w dość nietypowej interwencji. Na parkingu przy autostradzie A4 w rejonie 165 kilometra zastali dwóch nastolatków, którzy jak się okazało, pochodzili aż z Afganistanu. Nie mieli oni przy sobie żadnych dokumentów. Oświadczyli, że mają 15 oraz 18 lat i są w podróży od co najmniej 9 dni. W tym czasie kierując się do Niemiec, pieszo lub autostopem przemierzyli m.in. Pakistan, Iran, Turcję, Bułgarię, Serbię, Rumunię, Węgry, Słowację, ale dopiero w Polsce ktoś się nimi zainteresował.

Chłopcy zostali już przekazani funkcjonariuszom Straży Granicznej, którzy będą teraz wykonywać dalsze ustalenia i czynności z ich udziałem. 

 

Źródło: policja.pl

Wczytuję ocenę...


PROGRAM "7X24" (9.12) - DLACZEGO NIEMCY TRAKTUJĄ POLSKĘ JAKO KRAJ II KATEGORII ?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze