Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Buffon potwierdził transfer Szczęsnego? „Dokonał najlepszego wyboru, także dla Juve”

lml 21:30 12 czerwca 2017
facebook.com/Juventus
– Dokonał najlepszego wyboru, także dla Juve. W poprzednim roku był najlepszym bramkarzem Serie A. Może to kontynuować – powiedział w wywiadzie dla włoskiej telewizji Sky, bramkarz Juventusu Turyn, Gianluigi Buffon. Tym samym niejako potwierdził medialne spekulacje, jakoby Wojciech Szczęsny miał przejść do tej drużyny.

– Dokonał najlepszego wyboru, także dla Juve. W poprzednim roku był najlepszym bramkarzem Serie A. Może to kontynuować. Wierzę, że będzie to „mądry związek”. Szczęsny zrozumie różnicę pomiędzy grą w Juve, a innymi klubami, w których występował – powiedziała legenda włoskiej piłki nożnej.

Niedawno "Przegląd Sportowy" dowiedział się, że polski bramkarz, Wojciech Szczęsny, ma trafić do Juventusu Turyn. "Szczęsny ma latem trafić z Arsenalu właśnie do Juventusu i transfer od wejścia w życie dzieli właściwie tylko oficjalne potwierdzenie" – informowała gazeta. Słowa Buffona są poniekąd potwierdzeniem tego transferu.

– Myślę, że jeszcze jeden rok będę grał. Potem zadecyduję jaką drogę wybrać i co warto robić po przebudzeniu się rano. Za rok na 99,9 proc. kończę karierę – dodał w wywiadzie Buffon.

 

Źródło: przegladsportowy.pl, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
TAGI:
PILNUJMY POLSKI - ODC. 12 - CZY USTAWA USA 447 JEST ZAGROŻENIEM DLA POLSKI?

Wczytuję komentarze...
Najnowsze