Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Antyaborcyjny film „Unplanned” odnosi wielki sukces kasowy w Stanach Zjednoczonych! Cenzura nie zadziałała...

pmb 11:17 3 kwietnia 2019
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Unplanned Movie
Antyaborcyjny film Unplanned (Niezaplanowana) odniósł wielki sukces w Stanach Zjednoczonych. Pomimo cenzury i krytyki wielu środowisk, film od końca marca przyniósł zysk rzędu 6,1 mln dolarów.

Reżyserami i autorami scenariusza są Cary Solomon oraz Chuck Konzelman. Producentem filmu jest PureFlix. O sukcesie „Unplanned”, mimo kłopotów z promocją, świadczy fakt, że PureFlix zdecydował się na pokazy w kolejnych 700 kinach w USA.

Film oparty jest na bestsellerze Abby Johnson „Nieplanowana. Dramatyczna i prawdziwa historia byłej liderki Planned Parenthood”. Książka ukazała się w 2010 r. i opisuje nawrócenie byłej dyrektor Planned Parenthood.

Abby Johnson pracowała w klinice Planned Parenthood w Teksasie osiem lat, zdobywając nawet nagrodę „Pracownik Roku”. Była jedną z najmłodszych dyrektorek kliniki. Chciała pomagać kobietom, troszcząc się o ich „prawo wyboru”. Po przerażającym doświadczeniu, jakim było współuczestnictwo w zabiciu 13-tygodniowego nienarodzonego dziecka, zrezygnowała w październiku 2009 roku z dobrze płatnej pracy i założyła organizację „And Then There Were None” (ATTWN), by „pomóc innym odejść z przemysłu aborcyjnego”. Jej rezygnacja z pracy w Planned Parenthood stała się głośna w całym kraju.


Źródło: pch24.pl/tysol.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - RABIEJ I 4 STREFY RELAKSU ORAZ MAŁA EMI I FARMA TROLLI. CO SIĘ DZIEJE?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze