Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Żywa legenda piłki nożnej kończy dziś 34 lata!

M.N. 15:36 5 lutego 2019
Twitter
Cristiano Ronaldo we wtorek kończy 34 lata. Żywa legenda piłki nożnej nie zamierza zdejmować nogi z gazu i po transferze z Realu do Juventusu cały czas pozostaje w fenomenalnej dyspozycji.

Cristiano Ronaldo jest bez wątpienia jednym z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. Portugalczyk od lat zachwyca swoimi umiejętnościami, a także pracowitością, która pozwoliła mu przez cały ten czas utrzymywać się na szczycie.

CR7 z całą pewnością może powiedzieć, że w piłce nożnej osiągnął już praktycznie wszystko. Gwiazda Juventusu, a wcześniej Realu Madryt i Manchesteru United, została pięć razy uznana za najlepszego piłkarza na świecie. W sumie sięgnął po 29 trofeów, w tym także z reprezentacją, zdobywając mistrzostwo Europy w 2016 roku. 

W dotychczasowej karierze zbliża się do tysiąca rozegranych spotkań, zdobył w nich blisko siedemset goli, jest znany na całym świecie i niesamowicie bogaty. Czego chcieć więcej? Na pewno znany ze swojej ambicji piłkarz ma też cele w nowym klubie - mija w końcu 23. rok od momentu, w którym "Stara Dama" była najlepszym klubem w Europie. Włoski hegemon przed sezonem sprowadził za 117 milionów euro prawdziwego specjalistę od rozgrywek Ligi Mistrzów - w sumie Ronaldo triumfował w nich aż pięciokrotnie.

Źródło: Polskie Radio

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze