Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zyska: Stany Zjednoczone coraz bardziej doceniają rolę Polski w Europie

am 7:49 26 stycznia 2018
Ireneusz ZyskaTelewizja Republika
Gościem porannej rozmowy w Telewizji Republika był Ireneusz Zyska z koła Wolni i Solidarni. – Cena systemu Patriot jest na pewno zawyżona. Mamy ogromne pole do negocjacji. Możemy nawiązać współpracę gospodarczą. Istotnym jest również, byśmy podjęli dyskusję nt. własnej satelity komunikacyjnej - mówił o nadchodzącej wizycie sekretarza stanu w Polsce.

Wizyta sekretarza stanu Rexa Tillersona w Polsce

– To bardzo ważna wizyta, człowieka stanu, który zajmuje się racją stanu. To może przynieść pewien przełom w kwestii militariów. Powinniśmy poszukiwać sojuszników na arenie międzynarodowej. USA jest w stanie nam pomóc, oddziałując na europejskie elity. Cena systemu Patriot jest na pewno zawyżona. Mamy ogromne pole do negocjacji. Możemy nawiązać współpracę gospodarczą. Istotnym jest również, byśmy podjęli dyskusję nt. własnej satelity komunikacyjnej. Wszystko po kolei, ale wiele ważnych kwestii powinno być poruszonych na agendzie rozmów - mówił Zyska.

Podmiotowość Polski

– Alex Tillerson pomija Berlin - to wymowny sygnał. Oznacza to, że wschodnia flanka NATO jest niezwykle istotna. Stany Zjednoczone coraz bardziej doceniają rolę Polski w Europie - stwierdził.

Grupka nazistów i medialna manipulacja wizerunkiem ministra Brudzińskiego

– To skrajnie nieodpowiedzialne działania mediów liberalno-lewicowych. Dążą do obniżenia prestiżu naszego kraju. Na zachodzie ten przekaz wciąż jest nagłaśniany. To niewyobrażalne, jak można tak krzywdzić  swój naród.  Film nagrany w maju ub. r. był ukrywany do teraz. Dla mnie to nic innego jak totalna, skrajna głupota. Za wolnością mediów powinna iść też odpowiedzialność za przekazywane treści - podsumował Ireneusz Zyska.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze