Zwycięstwo Liverpoolu w angielskim szlagierze

facebook.com/liverpoolfc

Liverpool okazał się lepszy od Manchesteru United w hitowym starciu 1/8 finału Ligi Europy! Popularni The Reds wygrali to spotkanie 2:0 i tym samym bardzo zbliżyli się ćwierćfinału tych rozgrywek.

Wynik meczu odwiecznych rywali otworzył Daniel Sturridge, który wykorzystał kontrowersyjny rzut karny w 20. minucie pojedynku. W pierwszej połowie więcej goli już nie padło, lecz w drugiej rozpędzonym piłkarzom Liverpoolu udało się podwyższyć wynik. Autorem drugiej bramki został Roberto Firmino, który pokonał bramkarza w 73. minucie spotkania.

Taki wynik stawia piłkarzy Liverpoolu w komfortowej sytuacji przed rewanżem na Old Trafford. Kolejne spotkanie pomiędzy tymi drużynami odbędzie się już za tydzień.