Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Żona Ryszarda Kalisza z aktem oskarżenia. Grozi jej do 5 lat

PR 13:06 14 sierpnia 2019
facebook
Do sądu trafił akt oskarżenia wobec Dominiki K., żony Ryszarda Kalisza - podały media za Prokuraturą Okręgową w Warszawie. K. jest oskarżona o prowadzenie samochodu po pijanemu i narażenie syna na niebezpieczeństwo. Grozi jej za to do pięciu lat pozbawienia wolności.

Dominika K. prowadziła samochód na terenie stacji benzynowej w stanie nietrzeźwości.

Wykonane na miejscu zdarzenia badanie, wykazało... 2,5 promila alkoholu we krwi kobiety.

- W toku postępowania ustalono, że Dominika K. odebrała syna z przedszkola, a następnie pojechała wraz z dzieckiem na stację benzynową, aby skorzystać z myjni. Pracownicy stacji zgłosili Policji, że Dominika K. może znajdować się w stanie nietrzeźwości - przekazała warszawska prokuratura okręgowa.

Podczas pierwszego przesłuchania Dominika K. przyznała się do winy i złożyła wniosek o warunkowe umorzenie postępowania, jednak po ogłoszeniu zarzutów K. nie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu i zaprzeczyła, że znajdowała się pod wpływem alkoholu.

Ostatecznie K. została oskarżona o prowadzenie w dniu 15 lutego 2019 r. na terenie stacji benzynowej w Warszawie samochodu w stanie nietrzeźwości i narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu małoletniego syna.

 

Czytaj także:

Horała: chcemy obnażyć hipokryzję i obłudę Platformy Obywatelskiej

Źródło: media

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - ZIEMKIEWICZ KONKRETNIE O TOKARCZUK: TO PRZEZ NIĄ POLACY POSZLI NA WYBORY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze