Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Żona prominentnego polityka PO odwołana! W tle sprawa znęcania się nad dziećmi!

sm 12:25 12 października 2016
foto: youtube.com/print screen/24starogard.pl
Wciąż nie milkną echa głośnej sprawy rodzinnych domów dziecka w Starogardzie Gdańskim oraz pobliskim Sucuminie. Wczoraj władze powiatu odwołały Tatianę Neumann z funkcji dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Śledztwo cały czas prowadzi prokuratura – informuje Dodatek Pomorski „Gazety Polskiej Codziennie”.

Po tym jak wychowankowie placówek powiadomili media o znęcaniu się nad nimi przez rodziców zastępczych, pojawiły się wątpliwości wobec działań Neumann. Wciąż nie wiadomo, czy szefowa PCPR prawidłowo nadzorowała ośrodki, zwłaszcza że od lat przyjaźni się z małżeństwem Ż. prowadzącym rodzinne domy dziecka.

Po wybuchu sprawy nagłośnionej między innymi przez Dodatek Pomorski „Gazety Polskiej Codziennie” dyrektor PCPR, prywatnie żona prominentnego polityka Platformy Obywatelskiej Sławomira Neumanna, została zawieszona w obowiązkach służbowych. Wczoraj jednak władze powiatu nadzorujące centrum podjęły decyzję o odwołaniu pani dyrektor. Jak usłyszeliśmy w kuluarach, PCPR będzie jeszcze długo badane, dlatego najlepszym rozwiązaniem była dymisja. Ponadto Neumann byłaby obciążeniem politycznym dla rządzącej powiatem PO. We wtorek starostwo jednocześnie ogłosiło konkurs na nowego dyrektora centrum. O komentarz w sprawie odwołania chcieliśmy poprosić też samą zainteresowaną. Tatiana Neumann po odebraniu telefonu, który wykonaliśmy do niej w tej sprawie, rozłączyła się, a kolejnych już nie odbierała.

Więcej na ten temat w najnowszym Dodatku Pomorskim „Gazety Polskiej Codziennie”.

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - ZIEMKIEWICZ KONKRETNIE O TOKARCZUK: TO PRZEZ NIĄ POLACY POSZLI NA WYBORY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze