Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Żółte tulipany dla Marii Kaczyńskiej. Polacy złożyli hołd [ZOBACZ]

PR 12:12 13 kwietnia 2018
Telewizja Republika
Polacy oddali hołd Marii Kaczyńskiej. Przed Pałacem Prezydenckim, przechodnie od rana, składali ulubione kwiaty tragicznie zmarłej Pierwszej Damy. Na miejscu była Telewizja Republika.

Dokładnie 8 lat temu, 13 kwietnia 2010 r., trumna z ciałem Marii Kaczyńskiej została przewieziona samolotem wojskowym z Moskwy do Polski.

W trakcie przejazdu karawanu ulicami Warszawy dziesiątki tysięcy Polaków spontanicznie rzucały na ulicę i samochód ulubione kwiaty tragicznie zmarłej w katastrofie smoleńskiej Pierwszej Damy – żółte tulipany.

– Chcemy, by ta akcja pozostała na zawsze i przetrwała też nasze pokolenie. Ten przepiękny symbol pamięci o Marii Kaczyńskiej bardzo dobrze świadczy również o Polakach. Polacy przychodzą do kobiety z kwiatami, o czym często inne nacje nie wiedzą. A do takiej damy jak Maria Kaczyńska warto przychodzić – powiedział naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz.

Telewizja Republika była pod pałacem prezydenckim i relacjonowała na żywo wydarzenia z Krakowskiego Przedmieścia. Liczni przechodnie zjawiali się tam co chwilę z jednym bądź kilkoma ulubionymi kwiatkami tragicznie zmarłej Pierwszej Damy.

 

tulipany1_670

tulipany_2_670

tulipany_3_670

tulipany_4_670

Źródło: Telewizja Republika, Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - SAKIEWICZ, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - TO BĘDZIE BARDZO CIEKAWY RZĄD
Wczytuję komentarze...
Najnowsze