Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Żołnierze testujący kierowców w Anglii wracają do Polski. Błaszczak: jesteście niezastąpieni!

JJ 12:15 27 grudnia 2020
– Żołnierze, którzy przeprowadzali testy kierowcom ciężarówek w Anglii, w niedzielę po południu wracają do Polski - przekazał minister obrony narodowej Mariusz BłaszczakTwitter/@mblaszczak
– Żołnierze, którzy przeprowadzali testy kierowcom ciężarówek w Anglii, w niedzielę po południu wracają do Polski - przekazał minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

– Zawsze na posterunku i zawsze gotowi, by pomagać! Żołnierze, którzy przeprowadzali testy kierowcom ciężarówek w Anglii, dziś po południu wracają do Polski - napisał na Twitterze szef MON.

"Jesteście niezastąpieni!"

Jak dodał, wojskowi zbadali i pomogli wrócić do domu kilkuset osobom, dostarczyli też kilka tysięcy posiłków i napojów. – Jesteście niezastąpieni! - podkreślił Błaszczak.

 

Od czwartku testy wśród kierowców, nie tylko polskich, ale również pochodzących z innych krajów, przeprowadzała grupa kilkudziesięciu lekarzy, diagnostów, pielęgniarek i ratowników medycznych z Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA, Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, WOPR oraz innych służb. W piątek wrócili do kraju, zastąpiło ich 60 wojskowych medyków.

Francuski rząd zamyka przejście graniczne z Wielką Brytanią

Kolejki ciężarówek powstały w wyniku decyzji francuskiego rządu o zamknięciu na 48 godzin przejścia granicznego z Wielką Brytanią. Decyzja, podjęta w ubiegłą niedzielę, była następstwem informacji o rozprzestrzenianiu się nowej mutacji koronawirusa w południowo-wschodniej Anglii. Granicę otwarto w środę wyłącznie dla osób, które przedstawią negatywny wynik testu na COVID-19.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze