Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

ZOBACZ jak "Pomarańczowa Alternatywa" blokowała kontr-miesięcznicę!

sm 18:34 11 sierpnia 2017
"Blokada nie jest drogą" - pod takim hasłem Pomarańczowa Alternatywa zablokowała kontr-miesięcznicę pod Kolumną Zygmunta w Warszawie. Waldemar Frydrych "Major" powiedział: "Przyszedłem tutaj wraz z moimi przyjaciółmi zrobić kontr-manifestację kontr-manifestacji. Czyli taką kontr-manifestację do kwadratu".

O kontr-manifestacji jaka miała miejsce wczoraj, czyli 10 sierpnia pod kolumną Zygmunta, zorganizowana nielegalnie przez Obywateli RP, Major powiedział tak: "widać że demokracja ma się  bardzo dobrze, skoro żadne oko nie zostało podbite, ktoś tam przychodzi, ktoś tam coś mówi. Mogą mówić co chcą! To jest nasza kultura". 

Na nagraniu widać, jak do Majora podszedł Pan Paweł Kasprzak, lider awanturników z Obywateli RP. Na przywitanie z Majorem powiedział: "Cześć Majorze, coś ci się popieprzyło...Nie ten blokuje o którym myślisz! ". Major tak określił Pawła Kasprzaka: "Paweł Kasprzak był osobą bardzo dzielną, walczył w Pomarańczowej Alternatywie, ale dążył by nie było przemocy. A dzisiaj prowadzi w stronę działań, które mogą spowodować przemoc. Kiedyś nie było wśród opozycji, wśród Pomarańczowej Alternatywy tak wielkiej nienawiści do rządzących (nawet komunistów), jak widzimy obecnie". 

ZOBACZ CAŁY FILM:

 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze