Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zobacz jak Kozłowska manipuluje i wykorzystuje ambasadora...

PR 11:45 6 grudnia 2018
twitter
Szefowa fundacji Otwarty Dialog Ludmiła Kozłowska, wydalona z Unii Europejskiej po wpisaniu jej na listę osób niepożądanych, opublikowała na Twitterze zdjęcie z ambasadorem RP w Belgii Arturem Orzechowskim. Jak wskazała ambasada, zdjęcie wykorzystano "do nieuczciwej manipulacji wizerunkiem dyplomaty RP".

 

 

- B. miło poznać JE Ambasadora RP przy Belgii p Artura Orzechowskiego i wspólnie śpiewać kolędy! Dołączam się do życzeń p Ambasadora, aby Polska była bezpieczna. Mam nadzieję, że bez zagrożenia, jakie ewidentnie stanowię, jest już o krok bliżej Wesołych Świąt, rządowi RP również! - napisała Kozłowska na Twitterze, dołączając zdjęcie.

 

 

Na wpis Kozłowskiej zareagowała sama ambasada wskazując, że przyjęcie zorganizowane było nie przez samą placówkę a przez Dom Polski. Wskazano przy tym, że sam Orzechowski, zwrócił się o wyjaśnienie jak doszło do tego, że skompromitowana Kozłowska na imprezie się w ogóle znalazła.

Do sprawy, odniósł się także wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski val Sęk. Stwierdził, że zdjęcie to manipulacja wizerunkiem ambasadora.

 

Ludomiła Kozłowska - prezes Fundacji Otwarty Dialog - została deportowana z terytorium Unii Europejskiej do Kijowa 14 sierpnia przez alert, jaki polskie władze zamieściły w Systemie Informacyjnym Schengen.Źródło: twitter.com/PLinBelgium, twitter

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze