Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zobacz, co popularny amerykański kaznodzieja powiedział o Beacie Szydło!

16:39 23 listopada 2016
Telewizja Republika
Rick Joyner, popularny kaznodzieja amerykański, niespodziewanie wypowiedział się o polskiej premier, Beacie Szydło. Joyner przytoczył jej wypowiedź odnośnie zwycięstwa Donalda Trumpa.

Polska premier w wywiadzie dla agencji Reuters na temat wyborów prezydenckich w USA powiedziała, że dostrzega podobieństwo między zwycięstwem Trumpa i zwycięstwem PiS-u w Polsce. - Donald Trump dotarł do ludzi w swojej kampanii. Skoncentrował się na ich potrzebach i umiejscowił się poza elitą. Coś się zmienia, jeśli chodzi o to, jak postrzegani są politycy i jak ludzie dokonują wyborów. To jasny sygnał, że politycy są oderwani od rzeczywistości. Ludzie mówią: „nie, nie chcemy tego”. Tak Prawo i Sprawiedliwość wygrało w Polsce – mówiła premier Szydło.

Joyner uznał wnioski Szydło za interesujące i przyznał im rację. - Ona uznała zwycięstwo Trumpa za oznakę tego, że ludzie uważają, iż politycy elit są oderwani od rzeczywistości i nadal będą odrzucani. Nazwała eurocentryczne myślenie przeszłości „eurosceptycznym”. Rzeczywiście coraz więcej ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak toksyczne było to myślenie i znów zaczynają doceniać swoją tożsamość i interesy – powiedział kaznodzieja.

- Ci, którzy to rozumieją i dadzą się porwać fali, zamiast z nią walczyć, będą liderami nowego pokolenia, przynajmniej w możliwej do przewidzenia przyszłości – zapowiedział Joyner.

Źródło: chnnews.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze