Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zobacz co o Stochu powiedział największy rywal Małysza!

kos 13:38 15 stycznia 2017
Sven Hannawald, były skoczek narciarskizrzut z TVP INFO
Pogodę przed dzisiejszym konkursem i formę całej polskiej reprezentacji, na antenie TVP Info, komentował Sven Hannawald, były skoczek, jedyny zwycięzca wszystkich czterech konkursów Turnieju Czterech Skoczni.

– Byłem pod wrażeniem skoku Kamila. Wygrał zresztą cały konkurs, nie jest to tak łatwe, żeby skakać przed własna publicznością. Pogoda nie była idealna, jednak nie wpłynęło to za bardzo na występ Kamila. Wiatr nie jest dzisiaj problemem, śnieg na rozbiegu też nie powinien być problematyczny, można go przecież przedmuchać. Najgorzej ze strefą lądowania, śnieg tam jest sporym utrudnieniem – powiedział Sven Hannawald.

– Horngacher zrobił co tylko mógł, on i cały jego zespół. Rozmawialiśmy z przedstawicielem niemieckiej telewizji i stwierdził, że to nie tylko praca trenera, ale całego zespołu. Miło się to ogląda. Nie sądze by na tym poprzestali. Polski zespół może być jeszcze lepszy. Kamil jest na najlepszej drodze do wygrania Pucharu Świata, ale sezon jest długi. To najlepszy kandydat do tego tytułu, oczywiście jeśli nie będzie problemów z kolanem – zakończył były niemiecki skoczek.

Źródło: TVP INFO

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze