Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Znany charyzmatyk ojciec Bashobora o Donaldzie Tusku i feministach. ZOBACZ!

sm 10:30 9 marca 2017
(fot. Przemysław Jahr / Wikimedia Commons / CC BY-SA 3.0)
Ojciec John Bashobora to charyzmatyczny kapłan, który na swoje rekolekcje przyciąga prawdziwe tłumy. Wczoraj przebywał w Radomiu na zamkniętych rekolekcjach w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Podczas rekolekcji kapłan wypowiedział się na temat Donalda Tuska jak i demonicznych manifestacji polskich feministek. ZOBACZ CO POWIEDZIAŁ!

O. Bashobora o manifestacji polskich feministek w dniu 8 marca powiedział: - To nie jest czas na bunt, demonstracje. To czas, by radować się, że jesteś kobietą. 8 marca to świętowanie, a nie potępianie. W Ugandzie przynosimy żółte kwiaty, bo u nas kobiety są szefami w rodzinie. Dzisiaj kobiety zamiast świętować, zaczynają maszerować. To szatańskie. On nie chce byś świętowała". 

A o Donaldzie Tusku o. Bashobora powiedział, że "Słyszę teraz, że zdradził Polskę. Ale wyobraźcie sobie, że pojawia się na Mszy świętej. Jedni klaszczą, bo wiele od niego uzyskali, a inni zaczynają buczeć. Ale Jezus powiedziałby: jesteś mój, kocham cię, chce przemienić twoje życie, nie patrzę na Tuska, lecz patrzę na mojego syna".

 

Źródło: deon.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze