Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Zmiany w Białym Domu!

AS 9:05 2 czerwca 2018
wikimedia
John Bolton - doradca prezydenta USA Donalda Trumpa ds. bezpieczeństwa narodowego w piątek oświadczył, że powierzył stanowisko prezydenckiego doradcy ds. bezpieczeństwa wewnętrznego i antyterroryzmu w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego adm. Douglasowi Fearsowi.

Wcześniej stanowisko to zajmował Tom Bossert, który w kwietniu podał się do dymisji. Doszło do tego bezpośrednio po objęciu urzędu doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego przez Johna Boltona. 

Z komunikatu opublikowanego przez Biały Dom możemy dowiedzieć się, że Douglas Fears jako jego zastępca będzie zajmował się przede wszystkim sprawami cyberbezpieczeństwa stojąc na czele odpowiedniej dyrekcji w ramach Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Ponadto będzie on koordynować współdziałanie różnych struktur bezpieczeństwa wewnętrznego w przypadku katastrof i klęsk żywiołowych.

– Doug Fears ma za sobą trzy dekady ogromnego doświadczenia w sferze bezpieczeństwa wewnętrznego włączając w to działalność antyterrorystyczną, działania na rzecz cyberbezpieczeństwa i reagowania na klęski żywiołowe - napisano w komunikacie Białego Domu. 

Admirał Fears jest absolwentem Akademii Straży Przybrzeżnej (USCGA), Wojskowej Akademii Morskiej oraz Uniwersytetu Harvarda, gdzie uzyskał dyplom ukończenia studiów magisterskich w zakresie administracji publicznej. Przez ponad trzydzieści lat pełnił służbę w Straży Przybrzeżnej

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze